O NáS

Jsme technicky vedoucí výrobce enzymů v číně se zavedenou reputací jako spolehlivý dodavatel kvalitních enzymových výrobků našim zákazníkům doma i v zahraničí. Vybavená nejmodernějšími technologiemi ponořeného fermentace, extrakce a rafinace, naše továrna světové třídy je certifikována iso 9001, 14001, 22000 a také splňuje gmp standard. Our products, both halal and kosher certified, have been delivered to 16 countries during the past years. Náš silný technický tým se skládá z odborníků s více než dvěma desetiletími odborných znalostí v oblasti výzkumu, vývoje a výroby přípravy enzymů a úzce spolupracuje s prvořadými výzkumnými instituty a univerzitami v číně, což nám umožňuje dodávat produkty konzistentní kvality, aby uspokojovaly potřeby zákazníků. Upřímně se těšíme, že vás budeme podporovat pro váš větší úspěch a prosperitu v budoucnu!

zobrazit více

NOVINářSTVí

Obnovení certifikátu fssc 22000

2023-08-03 zobrazit více

Pullulanase PU-720: uvolnění potenciálu zpracování škrobu

Úvod: pullulanase PU-720, pozoruhodný enzym s různými aplikacemi v potravinářském a nápojovém průmyslu, revolucionalizuje oblast zpracování škrobu. S jedinečnými vlastnostmi a širokou škálou funkcí se tento enzym stal základním nástrojem pro výrobce, kteří chtějí zvýšit účinnost, kvalitu a ziskovost svých výrobků. In this article, we will explore the key features and applications of pullulanase PU-720, highlighting its remarkable benefits and potential in various industries.

2023-07-05 zobrazit více

Γ-polyglutamová kyselina JQ-3070: fontána mládeže pro vaši kůži

1. bye-bye fine lines and wrinkles: say goodbye to those pesky fine lines and wrinkles with the help of γ-polyglutamic acid JQ-3070. Jeho hydratační vlastnosti nejen hydratují pokožku, ale také vytvářejí ochrannou bariéru, která pomáhá zabránit ztrátě vlhkosti. Tato bariéra vyhladí jemné čáry a vrásky, což dává kůži mladistvější a omladěnější vzhled.

2023-06-28 zobrazit více

Objevte sílu γ-polyglutamové kyseliny JQ-3070 a přirozeně dosáhnout mladistvé kůže

Úvod: jste unaven z utrácení nespočetných hodin a dolarů na produkty péče o pleť, které slibují, že se vrátí hodiny, ale nepodaří se dodat? Nehledej dál! In this article, we will introduce you to the incredible benefits of γ-polyglutamic acid JQ-3070, a revolutionary skin care ingredient that will help you achieve youthful and radiant skin like never before.

2023-06-14 zobrazit více

Úvod: v rozsáhlé krajině průmyslových biotechnologií se jeden enzym vyznačuje svou mimořádnou schopností přeměnit škroby na cenné sloučeniny: pullulanáza PU-720.

2023-05-17 zobrazit více

The amazing benefits of pullulanase PU-720 in the food industry

1. extended shelf life: nobody likes wasting food, and with pullulanase PU-720, we can significantly reduce food waste. Tento zázračný enzym pomáhá prodloužit dobu trvanlivosti různých produktů tím, že zabrání retrogradaci. Retrogradace je proces, při němž se molekuly škrobu po ochlazení znovu spojují, což vede k zhoršení textury a snížení čerstvosti produktu. Inhibicí retrogradace, pullulanase PU-720 udržuje potraviny po delší dobu čerstvější, což snižuje poškození a zvyšuje spokojenost spotřebitelů.

2023-05-10 zobrazit více

Zvyšování účinnosti, kvality a trvanlivosti s pullulanázou PU-720

Úvod: přemýšleli jste někdy, co dělá vaše oblíbené potraviny tak lahodné a dlouhotrvající? Jeden z nezpívaných hrdinů v zákulisí je pullulanase PU-720. Tento neuvěřitelný enzym hraje klíčovou roli v potravinářském průmyslu a poskytuje řadu výhod, které zvyšují účinnost, zlepšují kvalitu a prodlužují trvanlivost. In this article, we will explore the wonders of pullulanase PU-720 and how it revolutionizes the way we enjoy and preserve our food.

2023-05-02 zobrazit více

Γ-polyglutamová kyselina JY-3035 výrobci číny zavádí kyselinu polyglutamovou.--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Γ-polyglutamová kyselina JY-3035 výrobci čína vám říká, že polyglutamová kyselina je také známá jako polyglutamová kyselina, natto guma nebo polyglutamová kyselina (γ-pga). γ-polyglutamová kyselina JY-3035 výrobci čína vám říká, že je to homopolyamid vzniklý polymerizací α-amino skupiny a γ-karboxylové skupiny prostřednictvím amidových vazeb, Použití levé a pravé opticky aktivní kyseliny glutamové jako jednotky.

2023-04-24 zobrazit více

zobrazit více