MEIST

Oleme tehniline juhtiv ensüümi tootja Hiinas, kus on väljakujunenud maine usaldusväärne tarnija kvaliteetse ensüümi tooteid meie klientidele kodus ja välismaal. Varustatud kõige arenenumate tehnoloogiate vee kääritamise, kaevandamise ja rafineerimise, meie maailmataseme tehas on ISO 9001, 14001, 22000 sertifitseeritud ja vastab ka GMP standardile. Meie tooted, nii Halal kui Kosher sertifitseeritud, on viimastel aastatel tarnitud 16 riiki. Meie tugev tehniline meeskond koosneb spetsialistidest, kellel on enam kui kaks aastakümmet teadustöö, ensüümipreparaadi arendamine ja tootmine ning teeb tihedat koostööd esmaklassiliste uurimisinstituutide ja ülikoolidega Hiinas; mis võimaldab meil pakkuda järjepidevaid kvaliteetseid tooteid, et rahuldada klientide vajadusi. Ootame siiralt teid toetada teie suuremat edu ja heaolu tulevikus!

vaata rohkem

UUDISED

FSSC 22000 tunnistuse uuendamine

2023-08-03 vaata rohkem

Pullulanaas PU-720: Tärklise töötlemise potentsiaali avamine

2023-07-05 vaata rohkem

Γ-polüglutamhappe JQ-3070: Noorte allikas oma naha

2023-06-28 vaata rohkem

Avastage võimu γ-polüglutamne hape JQ-3070 ja saavutada nooruslik nahk loomulikult

Sissejuhatus: Kas olete väsinud kulutades lugematuid tunde ja dollareid nahahooldus toodete, mis lubavad tagasi pöörata kella, kuid ei paku? Ära otsi edasi! Selles artiklis tutvustame teile uskumatu kasu γ-polüglutamne hape JQ-3070, revolutsiooniline nahahooldus koostisosa, mis aitab teil saavutada nooruslik ja kiirgav nahk nagu kunagi varem.

2023-06-14 vaata rohkem

Tärkliste muutmine säästva tulevikuga Pullulanase PU-720ga

Sissejuhatus: tööstuse biotehnoloogia tohutu maastik Üks ensüüm paistab välja oma erakordset võimet muuta tärklised väärtuslikeks ühenditeks: Pullulanase PU-720.

2023-05-17 vaata rohkem

Pullulanase PU-720 hämmastav kasu toidutööstuses

1. Laiendatud kõlblikkusaeg: kellelegi ei meeldi raiskada toitu, ja koos Pullulanase PU-720, me saame märkimisväärselt vähendada toidujäätmeid. See imepärane ensüüm aitab pikendada erinevate toodete kõlblikkusaega, vältida retrogradatsiooni. Uuendamine on protsess, millega tärklise molekulid pärast jahutamist uuesti seovad; viib teksturaalse halvenemise ja toote värskuse vähenemiseni. Inhibeerides retrogradatsiooni, PU-720 hoiab toitu värskemaks kauem, vähendada rikkumist ja suurendada tarbijate rahulolu.

2023-05-10 vaata rohkem

Tõhususe, kvaliteedi ja kõlblikkusaeg Pullulanase PU-720ga

Sissejuhatus: Kas te olete kunagi mõelnud, mis teeb teie lemmik toiduaineid nii maitsvaks ja pikaajaliseks? Üks laulmatuid kangelasi kulisside taga on Pullulanase PU-720. See uskumatu ensüüm mängib toiduainetööstuses olulist rolli, toodes palju kasu, mis suurendavad tõhusust, parandada kvaliteeti ja pikendada kõlblikkusaega. Selles artiklis: Me uurime Pullulanase PU-720 imesid ja kuidas see revolutsiooniliseerib, kuidas me naudime ja säilitame oma toitu.

2023-05-02 vaata rohkem

Γ-polüglutaamhape JY-3035 Tootjad poraani sissetootmine polüglutamiinhape

Γ- polüglutamhappe JY-3035 Tootjad kinnitavad, et polüglutamiinhape on tuntud ka polüglutaomiks. hape, nattokummi, või polüglutamiinhape (γ-PGA). γ- polüglutamaathappe JY-3035 Tootjad poraanid ütlevad, et see on homopolüamiid, mis on moodustatud α-aminorühma ja γ-karboksüülrühma amiidide kaudu polümeriseerimisel, Vasaku ja parema optilise aktiivse glutamiinhappe kasutamine ühikuna.

2023-04-24 vaata rohkem

vaata rohkem