درباره ما

ما توليد کننده ي آنزيم هاي اصلي در چين هستيم که يک شهرت به عنوان يک تهيه کننده ي اعتماد محصول آنزيم کيفيت به مشتري هاي ما در خانه و خارج از کشور. با ترين تکنولوژي هاي پيشرفته تخميني شليک شده، پروسه ي استخراج و پالايشي کارخونه ی کلاس جهانی ما آیزو 9001 و 14001 22000 گواهی شده و همچنین به استاندارد GMP هم اطاعت میکنه محصولات ما، هر دو هاال و کوشر تیم فنی قوی ما شامل حرفه ای هستند که بیش از دو دهه تخصص تحقیقات دارند توسعه و تولید آماده سازی آنزیم و همکاری نزدیک با موسسه های تحقیقات درجه اول در چین که ما را قادر می سازد تا محصولات کیفیت ثابت را تحویل بدیم تا نیازهای مشتریان را برآورده کنیم ما صادقانه انتظار داریم که از شما حمایت کنیم که در آینده موفقیت و موفقیت بیشتریت را حمایت کنیم !

بیشتر ببینید

اخبار

پالولاناس PU-720: باز کردن قابلیت پردازش استارچ

معرفی: پالولاناس PU-720، یک آنزیم قابل توجه با کاربردهای مختلف در صنعت غذا و نوشیدنی، در حال انقلاب ميدان پردازش استارچ هست. با ویژگی های منحصر به فردش و گستره ی فعالیت ها، اين آنزيم تبديل به ابزار ضروري شده براي توليد کننده هايي که دنبال افزايش کارآمد و کيفيت هستند و سود و سود محصولات اونا در این مقاله، ویژگی های کلیدی و کاربردهای پالولاناس PU-720 را کشف خواهیم کرد، برجسته کردن منفعت ها و پتانسيلش در صنايعات مختلفي


سید JQ-3070

بای بای بای خط های خوب و چروک ها: با اون خطوط و چروک ها خداحافظي کنيد ویژگی های آن نه تنها پوست را رطوبت می کند بلکه مانع محافظی ایجاد می کند که جلوگیری از رطوفان کمک می کند. این مانع خط ها و چروک های ناپذیر را صاف می کند ، و پوست شما را ظاهر جوانی تر و هدایت می دهد .


نيروي آسايد DJQ-3070 را پيدا کنيد


معرفی: در منظره ی وسیع زیست تکنولوژی صنعتی، یک آنزیم برای توانایی خارق العاده اش برای تبدیل ستارگان به ترکیبات باارزش است: Pullulanase PU-720.


مزایای شگفت انگیز پولولاناس PU-720 در صنعت غذایی

یک زندگی گسترده: هیچکس غذا رو هدر دادن دوست نداره و با پالولاناس PU-720، ما مي تونيم زباله هاي غذايي رو کم کنيم این آنزیم معجزه آسایی کمک می کند تا در گسترش قفسه ی محصولات متفاوت را جلوگیری کند. دوباره تغییر دادن فرآینده ای است که مولکول های استارچ بعد از خنک و خنک دوباره متحد میشن منجر به نابودي متن و کاهش تازه محصول ميشه با جلوگيري از بازداشت شدن، "پوللاناز "پيو-720" غذاي تازه رو بيشتر نگه ميداره. کاهش نابودي و افزايش رضايت مصرف کننده


افزایش کاربردی، کیفیت و زندگی قطعی با Pullulanase PU-720

معرفی: آیا تا حالا فکر کرده اید که چی محصولات غذای مورد علاقه شما را اینقدر خوشمزه و طولانی می کند؟ یکی از قهرمان های ناشناخته پشت صحنه ها پالولاناز PU-720 است. اين آنزيم باورنکردني نقش مهمي در صنعت غذايي داره کيفيت رو بهبود ببريد و زندگي قفسه افزايش بديد در اين مقاله ما شگفت شگفت های پولولاناس PU-720 را کشف خواهیم کرد و چگونه آن را انقلاب می کند که ما از غذا لذت می بریم و حفظ می کنیم.


تولید کنندگان چین، اسید پلیگلوامیکی را معرفی می کنند

توليد کننده های چین به شما می گویند که اسید پلیگلومامیک همچنین به نام پلیگلوتومایمی شناخته می شود. اسيد، آدامست یا اسید پلیگلومایمی (γ-PGA) يک همپولyamايد توسط پليماريزازين گروه α-آمينو و گروه γ-carboxyl از طريق پيوندهاي اميد تشکيل شده با استفاده از سمت چپ و راست اسيد فعال به عنوان واحد.


بیشتر ببینید