APIE MUS

Mes esame techniniai pirmaujančių fermentų gamintojas kinijoje su nusistovėjusia reputacija kaip patikimas kokybės fermentų produktų tiekėjas mūsų klientams namuose ir užsienyje. Įrengta pažangiausių technologijų panardinta fermentacijos, ekstrahavimo ir rafinavimo procese, mūsų pasaulinės klasės gamykla yra iso 9001, 14001, 22000 sertifikuota ir taip pat atitinka gmp standartą. Mūsų produktai, tiek „ halal “, tiek „ kosher“ sertifikuoti, per pastaruosius metus buvo pristatyti į 16 šalių. Mūsų stiprią techninę komandą sudaro specialistai, turintys daugiau nei du dešimtmečius ekspertizės tyrimų, plėtros ir gamybos fermentų paruošimo ir glaudžiai bendradarbiauja su pirmos klasės mokslinių tyrimų institutų ir universitetų kinijoje, kuris leidžia mums pristatyti nuoseklius kokybės produktus, kad patenkintų klientų poreikius. Nuoširdžiai tikimės, kad ateityje galėtume jums paremti didesnę sėkmę ir gerovę!

Rodyti daugiau

žINIOS

Fssc 22000 sertifikato atnaujinimas

2023-08-03 Rodyti daugiau

Pullulanazė PU-720: šalinti krakmolo perdirbimo potencialą

Įvadas: „ pullulanase PU-720 “, puikus fermentas, pasižymintis įvairiais maisto ir gėrimų pramonėje, daro revoliuciją krakmolo perdirbimo srityje. Turėdamas unikalias savybes ir platų funkcijų spektrą, šis fermentas tapo esminiu įrankiu gamintojams, norintiems pagerinti savo produktų efektyvumą, kokybę ir pelningumą. Šiame straipsnyje mes ištirsime pagrindines „ pullulanase PU-720 “savybes ir taikymą, pabrėžiant jo nepaprastą naudą ir potencialą įvairiose pramonės šakose.

2023-07-05 Rodyti daugiau

Γ-poliglutamo rūgštis JQ-3070: jaunimo fontanas jūsų odai

1. bye-bye smulkios linijos ir raukšlės: atsisveikinkite su tomis nuožmiomis smulkiomis linijomis ir raukšlėmis su γ-poliglutamo rūgšties JQ-3070 pagalba. Jo hidratuojančios savybės ne tik drėkina odą, bet ir sukuria apsauginę barjerą, kuri padeda išvengti drėgmės praradimo. Ši barjera išlygina smulkias linijas ir raukšles, suteikiant jūsų odai jaunatviškesnę ir atjaunintą išvaizdą.

2023-06-28 Rodyti daugiau

Atraskite γ-poliglutamo rūgšties JQ-3070 galią ir natūraliai pasiekti jaunatvišką odą

Įvadas: ar jūs pavargę išleisti daugybę valandų ir dolerių odos priežiūros gaminiams, kurie žada pasukti atgal laikrodį, bet nesugeba pristatyti? Nežiūrėkite toliau! Šiame straipsnyje mes supažindinsime jus su neįtikėtinomis γ-poliglutamo rūgšties JQ-3070, revoliucinio odos priežiūros ingrediento, kuris padės jums pasiekti jaunatvišką ir spinduliuojančią odą, kaip niekada anksčiau, privalumais.

2023-06-14 Rodyti daugiau

2023-05-17 Rodyti daugiau

Nuostabios naudos pullulanase PU-720 maisto pramonėje

1. pratęstas galiojimo laikas: niekas nemėgsta švaistyti maistą, ir su pullulanase PU-720, mes galime žymiai sumažinti maisto atliekas. Šis stebuklingas fermentas padeda pratęsti įvairių produktų galiojimo laiką, užkertant kelią retrogradacijai. Retrogradacija yra procesas, kai krakmolo molekulės vėl susijungia po atvėsinimo, dėl kurio tekstūros pablogėja ir sumažėja produkto šviežumas. Slopindama retrogradaciją, „ pullulanase PU-720 “ilgiau išlaiko maistą, sumažindama sugadinimą ir padidindama vartotojų pasitenkinimą.

2023-05-10 Rodyti daugiau

Didinant efektyvumą, kokybę ir galiojimo laiką su pullulanase PU-720

Įvadas: ar jūs kada nors susimąstėte, kas daro jūsų mėgstamus maisto produktus taip skanus ir ilgalaikis? Vienas iš negirdėtų didvyrių užkulisiuose yra „ pullulanase PU-720 “. Šis neįtikėtinas fermentas vaidina svarbų vaidmenį maisto pramonėje, teikiant daugybę privalumų, kurie padidina efektyvumą, pagerina kokybę ir prailgina galiojimo laiką. Šiame straipsnyje mes ištirsime „ pullulanase PU-720 “stebuklus ir tai, kaip jis revoliucionuoja tai, kaip mes mėgaujamės ir saugo savo maistą.

2023-05-02 Rodyti daugiau

Γ-poliglutamo rūgšties JY-3035 gamintojai kinijoje pristato poliglutamo rūgšties

Γ-poliglutamo rūgšties JY-3035 gamintojai kinijoje pasakoja, kad poliglutamo rūgštis taip pat žinoma kaip poliglutamo rūgštis, natto guma arba poliglutamo rūgštis (γ-pga). γ-poliglutamo rūgšties JY-3035 gamintojai kinijoje sako, kad tai yra homopolyamidas, susidaręs polimerizuojant α-amino grupę ir γ-karboksilo grupę per amido ryšius, Naudojant kairę ir dešinę optiškai aktyvią glutamo rūgštį kaip vienetą.

2023-04-24 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau