NEWS

Fssc 22000 sertifikāta atjaunošana

2023-08-03 skatīt vairāk

Pullulanāze PU-720: nietes apstrādes potenciāla atbloķēšana

Ievads: pullulanase PU-720, ievērojams enzīms ar daudzveidīgu pielietojumu pārtikas un dzērienu rūpniecībā, ir revolucionē cietes apstrādes jomā. Ar savām unikālajām īpašībām un plašu funkciju klāstu šis enzīms ir kļuvis par būtisku instrumentu ražotājiem, kas vēlas uzlabot savu produktu efektivitāti, kvalitāti un rentabilitāti. Šajā rakstā mēs izpētīsim galvenās iezīmes un pielietojumus pullulanase PU-720, uzsverot tās ievērojamus ieguvumus un potenciālu dažādās nozarēs.

2023-07-05 skatīt vairāk

Γ-polyglutamic acid JQ-3070: jaunības strūklaka jūsu ādai

1. bye-bye smalkas līnijas un grumbas: atvadīties no tām nepatīkamām smalkām līnijām un grumbiņām, izmantojot γ-polyglutamic acid JQ-3070. Tās mitrinošās īpašības ne tikai mitrina ādu, bet arī rada aizsardzības barjeru, kas palīdz novērst mitruma zudumu. Šī barjera izlīdzina smalkas līnijas un grumbas, dodot jūsu ādu jauneklīgāku un atjaunotu izskatu.

2023-06-28 skatīt vairāk

Atklājiet γ-polyglutamic acid JQ-3070 jaudu un dabiski sasniegt jauneklīgu ādu

Ievads: vai jūs esat noguris, pavadot neskaitāmas stundas un dolārus ādas kopšanas produktiem, kas sola atgriezties pulksteni, bet nespēj piegādāt? Neizskatās tālāk! Šajā rakstā mēs iepazīstināsim jūs ar neticamu priekšrocību γ-polyglutamic acid JQ-3070, revolucionārs ādas kopšanas sastāvdaļa, kas palīdzēs jums sasniegt jaunības un starojošu ādu, kā nekad agrāk.

2023-06-14 skatīt vairāk

Ievads: rūpnieciskās biotehnoloģijas plašajā ainavā viens enzīms izceļas ar savu ārkārtas spēju pārveidot cietes vērtīgos savienojumos: pullulanāze PU-720.

2023-05-17 skatīt vairāk

Apbrīnojamo priekšrocības pullulanase PU-720 pārtikas nozarē

1. pagarināts uzglabāšanas laiks: neviens patīk izšķērdēt pārtiku, un ar pullulanase PU-720, mēs varam ievērojami samazināt pārtikas atkritumus. Šis brīnumainais enzīms palīdz pagarināt dažādu produktu uzglabāšanas laiku, novēršot retrogradāciju. Retrogradācija ir process, kad cietes molekulas atglabās pēc atdzesēšanas, kas noved pie faktūras pasliktināšanās un samazinātā produktu svaiguma. Inhibējot retrogradāciju, pullulanāze PU-720 ilgāk saglabā pārtiku svaigāku, samazinot bojājumu un palielinot patērētāju apmierinātību.

2023-05-10 skatīt vairāk

Efektivitātes, kvalitātes un derīguma palielināšana ar pullulanase PU-720

Ievads: vai esat kādreiz brīnījies, kas padara jūsu mīļākie pārtikas produkti tik garšīgi un ilgstoši? Viens no negaidītajiem varoņiem aizkulisēs ir pullulanase PU-720. Šis neticami enzīms ir izšķiroša loma pārtikas nozarē, sniedzot daudzas priekšrocības, kas uzlabo efektivitāti, uzlabo kvalitāti, un pagarināt derīguma laiku. Šajā rakstā mēs izpētīsim pullulanāzes PU-720 brīnumus un to, kā tas revolucionē to, kā mēs baudīsim un saglabāsim mūsu ēdienu.

2023-05-02 skatīt vairāk

Γ-polyglutamic acid JY-3035 ražotāji ķīna ievieš polyglutamic acid

Γ-polyglutamic acid JY-3035 ražotāji ķīna stāsta, ka polyglutamic acid ir pazīstama arī kā polyglutamic acid, natto gum, vai polyglutamic acid (γ-pga). γ-polyglutamic acid JY-3035 ražotāji ķīna stāsta, ka tas ir homopolyamīds, kas veidots, polimerizējot α-amino grupu un γ-karboksilgrupu, izmantojot amīdu saites, Izmantojot kreiso un labo optiski aktīvo glutamīnskābi kā vienību.

2023-04-24 skatīt vairāk

skatīt vairāk