O FIRMIE 

Jesteśmy wiodącym technicznym producentem enzymów w Chinach o ugruntowanej reputacji jako wiarygodnego dostawcy wysokiej jakości produktów enzymatycznych dla naszych klientów w kraju i za granicą. Wyposażona w najbardziej zaawansowane technologie zanurzonej fermentacji, ekstrakcji i procesu rafinacji, nasza światowej klasy fabryka posiada certyfikat ISO 9001, 14001, 22000, a także jest zgodna ze standardem GMP. Nasze produkty, zarówno z certyfikatem Halal, jak i koszernym, zostały dostarczone do 16 krajów w ciągu ostatnich lat. Nasz silny zespół techniczny składa się z profesjonalistów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w badaniach, rozwoju i produkcji preparatu enzymatycznego i ściśle współpracuje z pierwszorzędnym instytutami badawczymi i uniwersytetami w Chinach, co pozwala nam dostarczać produkty o stałej jakości w celu zaspokojenia potrzeb klienta. Serdecznie czekamy na wsparcie dla Twojego większego sukcesu i dobrobytu w przyszłości!

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Najlepszy kwas γ-poliglutaminowy JY-2035 na sprzedaży

Najlepszy JY-2035 kwasu γ-poliglutaminowego w sprzedaży informuje, że kwas poliglutaminowy jest stosowany w żywności, na przykład w zbożach i pieczeniu. 1. Najlepszy JY-2035 kwasu γ-poliglutaminowego w sprzedaży mówi, że jego stosowanie może zwiększyć wchłanianie wapnia i minerałów. 2. Jest mniej okruchów. 3. antyutlenianie, nie jest łatwe do zmiękczenia, utrzymanie smaku.

2023-03-16 Zobacz więcej

JY-1035 kwasu γ-poliglutaminowego na sprzedaż

JY-1035 kwasu γ-poliglutaminowego Na sprzedaż informuje o zakresie zastosowania kwasu poliglutaminowego. 1. Klasa kosmetyczna, klasa spożywcza: masa cząsteczkowa 700 000; 2. Klasa farmaceutyczna: masa cząsteczkowa 1 milion; 3. Klasa uzdatniania wody: masa cząsteczkowa 1,5 miliona 4. Klasa regulatora gleby i roślin: masa cząsteczkowa poniżej 20 000.

2023-02-01 Zobacz więcej

Sprzedaż hurtowa kwasu γ-poliglutaminowego JY-2035 wprowadza sadzenie kwasu poliglutaminowego

Sprzedaż hurtowa kwasu γ-poliglutaminowego JY-2035 mówi o zastosowaniu synergetyku nawozu kwasu poliglutaminowego w sadzeniu warzyw, głównie w teście działkowym synergetyku nawozu kwasu poliglutaminowego w szklarni.

2023-04-07 Zobacz więcej

Zniżka Producenci JY-1035 kwasu γ-poliglutaminowego

Zniżka Producenci JY-1035 kwasu γ-poliglutaminowego informują, że rozkład masy cząsteczkowej wynosi od 100kDa do 10000kDa. Zniżka Producenci JY-1035 kwasu γ-poliglutaminowego informują, że kwas poli-γ-glutaminowy ma doskonałą rozpuszczalność w wodzie, super adsorpcję i biodegradowalność, a produktem degradacji jest wolny od zanieczyszczeń kwas glutaminowy.

2023-03-02 Zobacz więcej

Jakość producentów JY-2035 kwasu γ-poliglutaminowego Chiny

Producenci wysokiej jakości JY-2035 kwasu γ-poliglutaminowego Chiny mówią, że w ostatnich latach, ze względu na poprawę świadomości ekologicznej ludzi i wymagania krajowej strategii zrównoważonego rozwoju, Rozwój materiałów przyjaznych dla środowiska i rozwój produktów, które poprawiają problemy środowiskowe, stały się przemysłem. Promuje również proces badań i eksploracji industrializacji kwasu poliglutaminowego.

2023-03-09 Zobacz więcej

Nasz nowy zakład posiada certyfikat KOSHER

Cieszymy się, że nasz nowy zakład, zarejestrowany jako Jiangsu Boyang Bioproducts Co., Ltd., otrzymał Certyfikat KOSHER przed chińskim Nowym Rokiem Tygrysa. Wszystkie produkty enzymatyczne wytwarzane przez nowy zakład, w tym alfa-amylaza grzybowa, alfa-amylaza grzybowa, alfa-amylaza stabilna termicznie, glukoamylaza, preparat enzymatyczny złożony (glukoamylaza/pullulanaza) i proteaza mają certyfikat koszerny. Nasz nowy zakład Jiangsu Boyang Bioproducts Co., Ltd. znajduje się w strefie rozwoju gospodarczego i technologicznego miasta Nantong, około 128km na północny zachód od Szanghaju. Zespół zarządzający i techniczny naszego nowego zakładu składa się z profesjonalistów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w badaniach, rozwoju i produkcji enzymów. Wyposażony w pierwszorzędną technologię fermentacji, ekstrakcji i rafinacji, zaawansowane urządzenia produkcyjne i sprzęt kontrolny, nasz nowy zakład uzyskał certyfikat FSSC 22000, certyfikat ISO 9001 i ISO 14001 dla systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności, jakością i ochroną środowiska w 2021 roku.

2022-06-02 Zobacz więcej

Rolnicze zastosowanie Chin JY-2035 kwasu γ-poliglutaminowego na sprzedaż

Chiny JY-2035 kwasu γ-poliglutaminowego Na sprzedaż informuje, że γ-kwas poliglutaminowy γ-PGA może być stosowany jako składnik odżywczy do wzrostu produkcji roślinnej. 1. γ-kwas poliglutaminowy γ-PGA Hydrożel i γ-PGA mają super hydrofilowość i zdolność zatrzymywania wody. Chiny JY-2035 kwasu γ-poliglutaminowego Na sprzedaż mówi, że gdy zostanie zalany w glebie, utworzy film na powierzchni włosków korzeniowych rośliny, który nie tylko ma funkcję ochrony włosków korzeniowych, Ale ma również intymny kontakt między składnikami odżywczymi i wodą w glebie a włośniami The best delivery platform.

2023-03-24 Zobacz więcej

Kwas γ-poliglutaminowy JY-1035 na sprzedaż

Pochodzenie kwasu poliglutaminowego. Kwas γ-poliglutaminowy JY-1035 w sprzedaży mówi, że natto jest tradycyjną żywnością fermentowaną soję, którą ludzie na niektórych obszarach często jedzą. Kwas γ-poliglutaminowy JY-1035 w sprzedaży informuje, że sfermentowane natto zawiera bogatsze witaminy (B2, B6, B12, E, K2) i bardziej strawne białko niż sama soja.

2023-02-09 Zobacz więcej

Zobacz więcej