O NÁS

vidieť viac

Správy

Obnovenie certifikátu fssc 22000

2023-08-03 vidieť viac

Pullulanáza PU-720: odomknutie potenciálu spracovania škrobu

Úvod: pullulanáza PU-720, pozoruhodný enzým s rôznymi aplikáciami v potravinárskom a nápojovom priemysle, je revolúciou v oblasti spracovania škrobu. So svojimi jedinečnými vlastnosťami a širokou škálou funkcií sa tento enzým stal základným nástrojom pre výrobcov, ktorí chcú zvýšiť účinnosť, kvalitu a ziskovosť svojich výrobkov. V tomto článku, budeme skúmať kľúčové vlastnosti a aplikácie pullulanase PU-720, zdôrazniť jeho pozoruhodné výhody a potenciál v rôznych odvetviach.

2023-07-05 vidieť viac

Γ-polyglutamová kyselina JQ-3070: fontána mládeže pre vašu pokožku

1. bye-bye jemné línie a vrásky: rozlúčiť sa s tými otravné jemné línie a vrásky pomocou γ-polyglutamovej kyseliny JQ-3070. Jeho hydratačné vlastnosti nielen hydratujú pokožku, ale tiež vytvárajú ochrannú bariéru, ktorá pomáha zabrániť strate vlhkosti. Táto bariéra vyhladzuje jemné línie a vrásky, čo dáva pokožke viac mladistvý a omladený vzhľad.

2023-06-28 vidieť viac

Objavte silu γ-polyglutamovej kyseliny JQ-3070 a dosiahnite mladú pokožku prirodzene

Úvod: ste unavení trávenie nespočetných hodín a dolárov na výrobky starostlivosti o pleť, ktoré sľubujú otočiť späť hodiny, ale nepodarí dodať? Nehľadajte ďalej! V tomto článku vám predstavíme neuveriteľné výhody γ-polyglutamovej kyseliny JQ-3070, revolučnej zložky starostlivosti o pleť, ktorá vám pomôže dosiahnuť mladistvú a žiarivú pokožku ako nikdy predtým.

2023-06-14 vidieť viac

Transformácia škrobov pre udržateľnú budúcnosť pomocou pullulanázy PU-720

Úvod: v rozsiahlej krajine priemyselnej biotechnológie, jeden enzým vyniká svojou mimoriadnou schopnosťou transformovať škroby na cenné zlúčeniny: pullulanáza PU-720.

2023-05-17 vidieť viac

Úžasné výhody pullulanázy PU-720 v potravinárskom priemysle

1. predĺžená doba trvanlivosti: nikto nemá rád plytvanie potravín, a s pullulanase PU-720, môžeme výrazne znížiť potravinový odpad. Tento zázračný enzým pomáha predĺžiť dobu trvanlivosti rôznych produktov tým, že zabraňuje retrogradácii. Retrogradácia je proces, pri ktorom sa molekuly škrobu po ochladení spájajú, čo vedie k zhoršeniu textúry a zníženej sviežosti produktu. Inhibíciou retrogradácie pullulanáza PU-720 udržuje potraviny dlhšie čerstvé, čím sa znižuje poškodenie a zvyšuje spokojnosť spotrebiteľov.

2023-05-10 vidieť viac

Zvyšovanie účinnosti, kvality a trvanlivosti s pullulanázou PU-720

Úvod: premýšľali ste niekedy, čo robí vaše obľúbené potraviny tak chutné a dlhotrvajúce? Jedným z nespitia hrdinov v zákulisí je pullulanase PU-720. Tento neuveriteľný enzým hrá rozhodujúcu úlohu v potravinárskom priemysle, prináša početné výhody, ktoré zvyšujú účinnosť, zlepšujú kvalitu a predlžujú trvanlivosť. V tomto článku budeme skúmať zázraky pullulanázy PU-720 a ako to revolucionizuje spôsob, akým si vychutnáme a zachovávame naše jedlo.

2023-05-02 vidieť viac

Γ-polyglutamová kyselina JY-3035 výrobcovia čína predstavuje kyselinu polyglutamovú

Γ-polyglutamová kyselina JY-3035 výrobcovia čína vám hovorí, že kyselina polyglutamová je tiež známa ako kyselina polyglutamová, natto guma, alebo kyselina polyglutamová (γ-pga). γ-polyglutamová kyselina JY-3035 výrobcovia čína vám hovorí, že je to homopolyamid tvorený polymerizáciou α-amino skupiny a γ-karboxylovej skupiny cez amidové väzby, Použitie ľavej a pravej opticky aktívnej kyseliny glutamovej ako jednotky.

2023-04-24 vidieť viac

vidieť viac