HAKKıNDA

We, yurtiçinde ve yurtdışında müşterilerimize kaliteli enzim ürünlerinin güvenilir bir tedarikçisi olarak kurulmuş bir üne sahip China'da teknik lider bir enzim üreticisidir. Tozaltı fermantasyon, ekstraksiyon ve arıtma işleminin en gelişmiş teknolojileriyle quiquiqui, dünya standartlarında fabrikamız 9001 9001 9001 9001, 14001, 22000 sertifikalıdır ve ayrıca Gstandard standard standardına uygundur. Our ürünleri, hem Halal hem de Kosher sertifikalı, son yıllarda 16 ülkeye teslim edildi. Our güçlü teknik ekip, enzim preparatının araştırılması, geliştirilmesi ve üretimi konusunda yirmi yılı aşkın uzmanlığa sahip profesyonellerden oluşur ve China'daki birinci sınıf araştırma enstitüleri ve üniversitelerle yakın işbirliği içinde çalışır ve bu da müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için tutarlı kaliteli ürünler sunmamızı sağlar. We içtenlikle gelecekte daha büyük başarı ve refah için size destek için sabırsızlanıyoruz!

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Satışta en iyi γ-poliglutamik asit JY-2035

Satışlarda en iyi γ-poliglutamik asit JY-2035, hububat ve pişirme gibi gıdalarda poliglutamik asidin kullanıldığını söyler. 1. satışlarda en iyi γ-poliglutamik asit JY-2035, bunu kullanarak kalsiyum ve mineral emilimini artırabileceğini söyler. 2. daha az kırıntı var. 3. anti-oksidasyon, yumuşatmak kolay değil, lezzet bakım.


Γ-Polyglutamic cid cid JY-1035 Fveya satış

Γ he γ-Polyglutamic cid cid JY-1035 Fveya sale size poliglutamik asit uygulama aralığını söyler. 1. Cosmetic sınıf, gıda sınıfı: moleküler ağırlık 700.000; 2. Pharmaceutical sınıf: moleküler ağırlık 1 milyon; 3. ater ater tedavi sınıfı: moleküler ağırlık 1.5 milyon 4. Syağ ve bitki regülatörü sınıfı: 20.000 'in altındaki molekül ağırlığı.


Toptan γ-poliglutamik asit JY-2035, poliglutamik asidin ekim uygulamasını tanıtıyor

Toptan γ-poliglutamik asit JY-2035, sebze ekiminde poliglutamik asit gübre sinerjisinin uygulanmasını, esas olarak serada poliglutamik asit gübre sinerjisinin arsa testinde anlatır.


Discount γ-olyolyglutamic cid cid JY-1035 üreticileri

Disc. molecular-Polyglutamic cid cid JY-1035 üreticileri, molekül ağırlık dağılımının 100kDa ve 10000kDa arasında olduğunu söylüyor. Disc. γ-Polyglutamic cid cid JY-1035 üreticileri size poly-γ-glutamik asitin mükemmel su çözünürlüğü, süper adsorpsiyon ve biyobozunabilirlik olduğunu ve bozunma ürününün kirlilik içermeyen glutamik asit olduğunu söylüyor.


Quality γ-olyolyglutamic cid cid JY-2035 Manufacturers çin

Kalite γ-poliglutamik asit JY-2035 üreticileri çin, son yıllarda insanların çevre bilincinin artırılması ve ulusal sürdürülebilir kalkınma stratejisinin gereklilikleri nedeniyle, Çevre dostu malzemelerin geliştirilmesi ve çevre problemlerini geliştiren ürünlerin geliştirilmesi bir endüstri haline geldi, aynı zamanda poliglutamik asit sanayileşme araştırma ve keşif sürecini de teşvik ediyor.


Our ew ew lant lant is KOSis is erfied ertified

We, Jiangsu Boyang Bioproducts Co., Ltd. olarak kayıtlı yeni tesisimizin, Tger ear ear ear hinhinhinertificate Thinese New ear ear ear iger. All Alpha-Amylase, Fungal Alpha-Amylase, Heat-stable Alpha-Amylase, Glucoamylase, Compound enzyme preparation (Glucoamylase/Pullulanase) ve Protease KKosher sertifikalı yeni bitki tarafından üretilen enzim ürünleri. Our yeni bitki Jiangsu Boyang Bioproducts Co., Ltd. The Economic & Technological logical evelo. one one antong ity ity, yaklaşık 128km kuzeybatı Shanghai. The yönetim ve yeni tesisimizin teknik ekibi, enzimlerin araştırılması, geliştirilmesi ve üretimi konusunda yirmi yılı aşkın uzmanlığa sahip profesyonellerden oluşmaktadır. Ebirinci sınıf fermantasyon, ekstraksiyon ve arıtma teknolojisi, gelişmiş üretim tesisleri ve muayene ekipmanları ile quiqui, yeni tesisimiz 2021'de gıda güvenliği, kalite ve çevre koruma yönetim sistemi için F9001 222222000 sertifikalı, 9001 9001 9001 9001 ve I1414001 sertifikalıdır.


Çin γ tarım uygulaması-satılık poliglutamik asit JY-2035

Satılık çin γ-poliglutamik asit JY-2035, γ-poliglutamik asit γ-pga'nın bitki üretim artışı için bir besin olarak kullanılabileceğini söyler. 1. γ-poliglutamik asit γ-pga hidrojel ve γ-pga süper hidrofiliklik ve su tutma kapasitesine sahiptir. Çin γ-satılık poliglutamik asit JY-2035, toprakta su bastığında, sadece kök kıllarını koruma işlevine sahip olmayan bitkinin kök kıllarının yüzeyinde bir film oluşturacağını söyler. Ama aynı zamanda toprakta besinler ve su ile kök kılları arasındaki samimi temas en iyi teslimat platformuna sahiptir.


Γ-Polyglutamic cid cid JY-1035 satışta

The poliglutamik asit kökeni. Γ-Polyglutamic cid cid JY-1035 satışlarda, natto'nun bazı alanlarda insanların genellikle yediği geleneksel bir soya fasulyesi fermente gıda olduğunu söyler. The γ-Polyglutamic Acid JY-1035 satışlarda fermente natto'nun soya fasulyesinden daha zengin vitaminler (B2, B6, B12, E, K2) ve daha sindirilebilir protein içerdiğini söyler.


daha fazla göster